Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS PLASTYCZNY "MOJA ULUBIONA BAJKA"

KONKURS PLASTYCZNY "MOJA ULUBIONA BAJKA"

KONKURS PLASTYCZNY "MOJA ULUBIONA BAJKA"

Dnia 23.11.2017r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na temat: „Moja ulubiona bajka”. Celami konkursu było: kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich, rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności oraz kształtowanie umiejętności wypowiadania się za pomocą różnych technik plastycznych. Konkurs był zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Malanowie. Skierowany był do dzieci w wieku 3-6 lat ze wszystkich grup. Format prac oraz technika wykonania była dowolna. Na konkurs wpłynęło 18 prac w wykonaniu z gr I :Gabrysi Kasprzak, Gabrysi Kubiak, z gr II: Aleksandry Minkiny, Amandy Pawlaczyk, z gr III: Gabrysi Szamburskiej, Leny Kołacińskiej, z gr IV: Kornela Frątczaka , Zuzannny Kąciak, z gr V: Julii Aleksander, Mai Orligóry, z gr VI :Alicji Jaroszewicz, Juli Jaroszewicz, z gr VII: Mai Karolak, Wiktorii Brzózki, z gr VIII :Kacpera Półciennika, Antoniego Wawrzyniaka, z gr IX: Martyny Wielgockiej, Natalii Cajdler. Prace oceniały panie: A. Mozio, E. Stefaniak, J. Adamczyk.

Nagrody otrzymali:

W kategorii dzieci 3-4 letnich:

I miejsce: Gabrysia Szamburska z grupy III wychowawca E. Wasik                                                                                                                  

II miejsce: Aleksandra Minkina z grupy II wychowawca A. Dembińska

III miejsce: Antoni Wawrzyniak z grupy VIII wychowawca A. Balcerzak

W kategorii dzieci 5-6 letnich:

I miejsce: Maja Karolak  z grupy VII wychowawca E. Bartosik

II miejsce: Wiktoria Brzózka z grupy VII wychowawca   E. Bartosik

III miejsce: Alicja Jaroszewicz z grupy VI wychowawca M . Muszyńska          

Wszystkim małym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                organizator konkursu A. Dembińska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności