Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KONKURS DO RE MI W MDK W TURKU

KONKURS DO RE MI W MDK W TURKU

KONKURS DO RE MI W MDK W TURKU

W dniu 18 kwietnia 2018r. dziewczynki z grupy IV z  naszego przedszkola: Hanna Zagozda i Julia Słowińska przygotowywane przez p. Agnieszkę Dewicką-Misiek reprezentowały naszą placówkę na eliminacjach powiatowych Festiwalu Przedszkolaków Do Re Mi odbywających się w MDK w Turku. Występ na scenie i ogromne brawa publiczności sprawiły dzieciom niesamowitą radość. Jury z pośród 30 uczestników musiało wybrać te najlepsze wykonania. Efektem ich obrad  było przyznanie wyróżnień i nagród. Niestety, dziewczynkom nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu.. Jednak my jesteśmy z nich dumni i  gratulujemy talentu muzycznego!

Agnieszka Dewicka-Misiek

zdjęcia: galeria

 

 

 


Pozostałe aktualności