Dziś jest sobota, 20.07.2019, imieniny Czesława, Hieronima
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » KIERMASZ WIELKANOCNY

KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 8-12 kwietnia 2019 r. odbył się w naszym przedszkolu wielkanocny kiermasz podczas którego zbierane były środki finansowe dla brata naszego przedszkolaka – Antosia Krawczyka. Antoś urodził się wcześniakiem, w 27 tygodniu ciąży a za kilka dni skończy 2 lata. Jednak ze względu na przejścia zdrowotne Antoś jest słaby fizycznie, nie jest w stanie jeszcze chodzić, a nawet samodzielnie siedzieć. Antoś jest cały czas rehabilitowany. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę w wysokości 2 272,50 zł, która w dniu 17 kwietnia została przekazana na ręce rodziców Antosia. Środki te zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację i terapię Antosia, aby jak najszybciej mógł zacząć poruszać się samodzielnie. Ozdoby przekazane na kiermasz zostały przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami oraz pracowników przedszkola. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie kiermaszu, okazane serce oraz wsparcie finansowe.

Rada Pedagogiczna