Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » JESTEŚMY RZEŹBIARZAMI - grupa V

JESTEŚMY RZEŹBIARZAMI - grupa V

JESTEŚMY RZEŹBIARZAMI - grupa V

Dnia 29 listopada 2018 r. dzieci z grupy V Zajączki w ramach realizacji jednego z zadań programu własnego „Kolorowy świat dziecka” odwiedziły klasę VIa i czynnie uczestniczyły w zajęciach: „Dbamy o zdrowie – wiemy co jemy”, „W pracowni rzeźbiarskiej”, które przeprowadziły panie: Julita Muszalska i Emilia Stefaniak. Przedszkolaki z radością i bardzo aktywnie brały udział we wszystkich wspólnych zabawach. Rozwiązywały różnorodne zadania korzystając ze swojej wiedzy. Miały możliwość obejrzenia krótkiej prezentacji na tablicy interaktywnej co było tematem zajęć. Było to dla nich wielką atrakcją. Na koniec przedszkolakami wspólnie z uczniami z klasy VIa   ulepiły z masy solnej owoce i warzywa, a następnie pomalował farbami przygotowane wcześniej rzeźby.  Przedszkolaki w nagrodę za wspólną zabawę zostały poczęstowane jabłkami. Dziękuję paniom E. Stefaniak oraz Julicie Muszalskiej za ciekawie przeprowadzone zajęcia, które na długo zapadną w pamięci przedszkolaków.

Alicja Dembińska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności