Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » JASEŁKA "NA SPOTKANIE Z PANEM" - grupa V

JASEŁKA "NA SPOTKANIE Z PANEM" - grupa V

JASEŁKA "NA SPOTKANIE Z PANEM" - grupa V

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń. To czas poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia, jakim były jasełka bożonarodzeniowe. Dzieci 5 - letnie z niecierpliwością oczekiwały na swój występ, podczas którego mogły zaprezentować się w niecodziennych strojach oraz świątecznej scenografii. Na tę uroczystość zaproszono całą społeczność przedszkolną oraz wielu gości. W poniedziałek 18.12.2017r. w godzinach przed południowych przedszkolaki z grupy V wystąpiły dla wszystkich dzieci oraz pracowników przedszkola. Nasze aktorskie poczynania z uwagą śledziły również Dyrektor naszego przedszkola - p. A. Mozio oraz członkinie Stowarzyszenia Emerytów w Malanowie w ramach naszej współpracy przy realizowanej innowacji pedagogicznej, panie: Z. Szczepaniak, S. Przybył, B. Woźniak, J. Czerniak, E. Wielgocka. Po występie przyszedł czas na wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń. Przedszkolaki podziękowały pracownikom oraz paniom ze stowarzyszenia wręczając ozdoby choinkowe. Tego samego dnia 5-latki wystąpiły również dla swoich rodziców. Na uroczystości gościliśmy również Dyrektor przedszkola - A. Mozio, Wójta Gminy Malanów - S. Prentczyńskiego, Przewodniczącego Rady Gminy - A. Tomsa oraz naszego Księdza prefekta M. Zaworskiego. Wszyscy bardzo uważnie wsłuchiwali się w prezentowane treści oraz świąteczne kolędy i pastorałki. Po występie głos zabrali nasi zaproszeni goście, którzy podkreślali umiejętności aktorskie przedszkolaków. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem. Przedszkolaki podziękowały naszym gościom za przybycie wręczając świąteczne upominki. Na koniec przy kolędach i przygaszonym świetle można było skosztować świątecznych ciast i w miłej atmosferze wspólnie spędzić wieczór.

Ewelina Czekała

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności