Dziś jest środa, 08.07.2020, imieniny Edgara, Elżbiety
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Informacja na temat wznowienia działalności przedszkola od 1.06.2020r.

Informacja na temat wznowienia działalności przedszkola od 1.06.2020r.

Szanowni Rodzice

W związku z planowanym otwarciem  przedszkola z dniem 01 czerwca 2020 r. zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Przedszkola z dnia 21.05.2020 r. w  sprawie wprowadzenia do stosowania procedur bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 przedstawiam Państwu procedury obowiązujące podczas  przyprowadzania, pobytu i odbioru dziecka z przedszkola.
Rodziców, którzy zadeklarowali chęć posłania dziecka do przedszkola proszę o wnikliwe zapoznanie się z procedurami, wypełnienie stosownych dokumentów, wydrukowanie, czytelne podpisanie i dostarczenie do przedszkola do 25 maja 2020 roku (poniedziałek) w godzinach 8:00 – 16:00- ostateczna decyzja o otwarciu placówki będzie uzależniona od ilości deklaracji złożonych przez rodziców.
     Jednocześnie informuję, że Rodzice, którzy  będą deklarować  chęć przysłania dziecka do przedszkola w późniejszym terminie winni  poinformować Dyrektora Przedszkola o tym zamiarze telefonicznie 507 193 525  lub poprzez pocztę elektroniczną dyrektorprzedszkole@malanow.pl, przedszkole@malanow.pl. W tym przypadku o przyjęciu dziecka do przedszkola zdecyduje liczba wolnych miejsc w grupie przedszkolnej, która zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego jest ograniczona i zawarta w Procedurze bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Agnieszka Mozio
Gminnego Przedszkola w Malanowie