Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » II LETNIA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2018

II LETNIA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2018

II LETNIA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2018

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się od II Letniej Olimpiady Przedszkolaków, którą zorganizowali dla nas oraz przeprowadzili pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie. Na boisku sportowym czekały na nas specjalnie przygotowane stacje tj.: tory przeszkód, toczenie piłki, rzuty do celu i inne, przy których dzieci młodsze i starsze mogły doskonalić różne umiejętności ruchowe. Po wykonaniu wszystkich zadań przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy grupowe. Następną atrakcją był pokaz gaśniczy przygotowany przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Malanowie, podczas którego dzieci poznały wozy specjalistyczne, strój strażaka oraz same mogły spróbować wcielić się w role strażaków w akcji. Dzień upłynął pod znakiem wesołej zabawy i wielu ciekawych wrażeń.

 

Ewelina Czekała

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności