Dziś jest wtorek, 14.08.2018, imieniny Euzebiusza, Maksymiliana
6° / 1018 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » II LETNIA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2018

II LETNIA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2018

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się od II Letniej Olimpiady Przedszkolaków, którą zorganizowali dla nas oraz przeprowadzili pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie. Na boisku sportowym czekały na nas specjalnie przygotowane stacje tj.: tory przeszkód, toczenie piłki, rzuty do celu i inne, przy których dzieci młodsze i starsze mogły doskonalić różne umiejętności ruchowe. Po wykonaniu wszystkich zadań przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy grupowe. Następną atrakcją był pokaz gaśniczy przygotowany przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Malanowie, podczas którego dzieci poznały wozy specjalistyczne, strój strażaka oraz same mogły spróbować wcielić się w role strażaków w akcji. Dzień upłynął pod znakiem wesołej zabawy i wielu ciekawych wrażeń.

Ewelina Czekała