Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » GOŚCINNY WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW W STOWARZYSZENIU NADZIEJA- grupa IV

GOŚCINNY WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW W STOWARZYSZENIU NADZIEJA- grupa IV

GOŚCINNY WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW W STOWARZYSZENIU NADZIEJA- grupa IV

7.03.2018r. w Restauracji Hacjenda, dzieci z grupy IV miały okazję zaprezentować swój program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Kobiet. Na gościnny występ małych artystów zaprosiła Prezes Stowarzyszenia „Nadzieja” p. Krystyna Sobczak. Publicznością przed którą wystąpiły dzieci byli członkowie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście. Przedszkolaki nie tylko pięknie recytowały wiersze związane z kobietami, ale również zatańczyły do znanych przebojów. Gromkie brawa i uśmiechy na twarzach publiczności były potwierdzeniem, udanego występu dzieci. Również same przedszkolaki były niezmiernie dumne i zadowolone z otrzymanych braw. Nagrodą za wspaniały występ był poczęstunek, ufundowany przez Państwa Kubackich oraz słodkości od Organizatorów spotkania.

Agnieszka Dewicka-Misiek

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności