Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „GORĄCE RYTMY NA ZIMOWE DNI”

„GORĄCE RYTMY NA ZIMOWE DNI”

„GORĄCE RYTMY NA ZIMOWE DNI”

Pod takim tytułem we wtorek 6 lutego odbyła się kolejna audycja muzyczna Art-ES z Pabianic. Dla dzieci wystąpili muzycy: p. Sławomir Bartkiewicz i p. Rafael Alfaro Alvarado z Peru. W ich wykonaniu przedszkolacy usłyszeli popularne przeboje. Wśród nich dobrze znane wszystkim „La Cucaracha”, „Bailando”, „Sofija”, „Despacito” czy „Somewhere over the Rainbow”. Dzieci chętnie włączały się do wspólnego śpiewu i oklaskiwały wykonawców. Oprócz dobrej zabawy audycja była okazją do zapoznania przedszkolaków z ukulele.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria

 

 

 


Pozostałe aktualności