Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „GDY PRZYJDZIE MIKOŁAJ”

„GDY PRZYJDZIE MIKOŁAJ”

 „GDY PRZYJDZIE MIKOŁAJ”

Pod takim tytułem odbyła się dzisiejsza audycja muzyczna Art-ES z Pabianic. 6 grudnia – imieniny Mikołaja były okazją do przypomnienia dzieciom o zbliżających się świętach, związanych z nimi tradycjach np. kolędowania oraz czekających je niespodziankach jak chociażby wyczekiwanej przez najmłodszych wizycie Mikołaja. Państwo Ewa i Sławomir Bartkiewiczowie wykonali wesołe i nastrojowe utwory w klimacie świątecznym. Były to: „Szła kolęda ciemna nocą”, „Kołysanka - usypianka”, „Kolęda przyszła pod nasz dach”, „Hej kolęda, hej kolęda” i „Mikołaju, Mikołaju Święty”. Wszyscy byli pod wrażeniem przepięknego głosu pani Ewy. Dzisiejsza audycja wprowadziła dzieci w radosny nastrój oczekiwania. Na zakończenie przedszkolacy złożyli muzykom świąteczne życzenia.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności