Dziś jest czwartek, 21.02.2019, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » FESTYN RODZINNY 2018

FESTYN RODZINNY 2018

FESTYN RODZINNY 2018

We wtorek 15 maja w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny. Na to coroczne wydarzenie przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Malanów – p. S. Prentczyński, członkinie Stowarzyszenia Emerytów z przewodniczącą  - p. Z. Szczepaniak oraz rodzice, dzieci i sympatycy przedszkola. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Przedszkola – p. A. Mozio, która zaprosiła do obejrzenia występów przygotowanych przez przedszkolaki oraz życzyła wszystkim udanej zabawy. I w tym roku organizatorzy festynu zapewnili mnóstwo atrakcji, każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Były zawody sportowe przeprowadzone przez pracowników OSiR – u, pokaz karate, oglądanie wozu strażackiego i zabawy dla dzieci ze strażakami z OSP Grąbków. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się kąciki kosmetyczne i stoiska kulinarne z pysznościami przygotowanymi przez rodziców. Dzieci chętnie też bawiły się bańkami mydlanymi, balonowymi zwierzakami, korzystały ze zgromadzonych atrakcji w „miasteczku dzieci”. Festyn zakończył się późnym popołudniem. Dzięki sprzyjającej pogodzie, w rodzinnej atmosferze rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili  ten wspólny czas. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji festynu w naszym przedszkolu.

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności