Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ERWIN - WYRÓŻNIONY W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIŚ PRZYJACIEL WSZYSTKICH DZIECI”

ERWIN - WYRÓŻNIONY W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIŚ PRZYJACIEL WSZYSTKICH DZIECI”

ERWIN - WYRÓŻNIONY W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIŚ PRZYJACIEL WSZYSTKICH DZIECI”

W piątek 22  listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla przedszkolaków pn. „Miś przyjaciel wszystkich dzieci”. Konkurs ten jest organizowany od wielu lat w związku z obchodami „Dnia Pluszowego Misia” i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków z całego powiatu. W tym roku udział w konkursie wzięło aż 404 przedszkolaków. Dzieci z naszego przedszkola również wzięły udział w konkursie, a jeden z przedszkolaków otrzymał wyróżnienie – Erwin Bącler z grupy IX. Dlatego też Erwinowi należą się szczególne gratulacje, że wśród tylu prac jego praca została wyróżniona. W nagrodę dostał pamiątkowy dyplom oraz pluszowego misia.

Milena Dewicka-Glapa

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności