Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. Pamiętały o tym również dzieci z Gminnego Przedszkola, które z tej okazji 8 marca przygotowały specjalny program artystyczny. W rolę młodych artystów wcieliły się dzieci z grupy IV. Występ oglądały wszystkie przedszkolaki, panie pracujące oraz panie emerytki zaproszone na tę okazję oraz panie ze Stowarzyszenia Emerytów w Malanowie. W dniu swojego święta wszystkie dziewczynki małe i te duże usłyszały wiele miłych słów od występujących przedszkolaków. W tak uroczystym dniu nie mogło oczywiście zabraknąć kwiatów i upominków, które wręczyli wszystkim paniom, mali dżentelmeni. Natomiast w godzinach popołudniowych mali artyści zaprezentowali się przed swoimi rodzicami. Pełen wrażeń i niespodzianek dzień sprawił wszystkim obecnym wiele radości.

Agnieszka Dewicka-Misiek

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności