Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

Nauczyciel dobrze wie, jak wesoło uczyć się,
nauczyciel dobrze wie, że nauka to zabawna sprawa…
Słowa tej piosenki i nie tylko zabrzmiały 15 września podczas obchodzonej po raz pierwszy w naszym przedszkolu uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Krótki program artystyczny zaprezentowały dzieci z grupy VI i VII przed całą społecznością przedszkolną i zaproszonymi gośćmi: wójtem gminy Malanów – p. Ireneuszem Augustyniakiem, przedstawicielami Stowarzyszenia Emerytów i Rady Rodziców. Piosenką, wierszem i wesołą inscenizacją przedszkolaki podziękowały wszystkim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Następnie dyrektor przedszkola wszystkim pracownikom złożyła życzenia zdrowia i wielu satysfakcji z wykonywanej pracy. Serdeczne życzenia popłynęły również z ust naszych gości. Dzień ten był też okazją do wręczenia nagród uznania nauczycielom, pracownikom administracyjno - obsługowym.
                                                                                                                                    

Edyta Wasik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności