Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2018R.

DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2018R.

DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI  – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2018R.

Pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Ponadto sam pluszak jest symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego dzieci pragną najbardziej. Misie towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat i dlatego tak ważne są dla nich obchody Dnia Pluszowego Misia w przedszkolu. Również w naszej placówce 26 listopada 2018r. odbyło się takowe święto. Zgromadzone dzieci wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi powitała p. dyrektor A. Mozio, jednocześnie przedstawiając historię powstania tego święta. Następnie dzieci z grupy III  pod opieką p. Małgorzaty Muszyńskiej zaprezentowały montaż słowno – muzyczny na temat pluszowych przyjaciół dzieci.
Kolejnym punktem tego święta była dyskoteka z ulubionymi pluszakami. Wesołe pląsy i zabawy oraz słodki poczęstunek uświetniły tę uroczystość. Dzieci przez cały tydzień przynosiły do przedszkola swoje ulubione pluszaki, śpiewały piosenki, słuchały opowiadań dotyczących następców słynnego misia Teddy Bear.
                                                                                     

Małgorzata Muszyńska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności