Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DO SKLEPÓW WYRUSZAMY - grupa III

DO SKLEPÓW WYRUSZAMY - grupa III

DO SKLEPÓW WYRUSZAMY - grupa III

W ubiegły piątek, zaraz po śniadaniu dzieci z grupy III wybrały się na pieszą wycieczkę do: samoobsługowego sklepu spożywczego państwa Kubackich, kwiaciarni p. Eweliny Mikołajczyk oraz punktu aptecznego „Eskulap” p. Agnieszki Borkowskiej – Bergierskiej. Wizyta związana była z realizacją tygodniowej tematyki kompleksowej „Znamy różne sklepy”. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą sprzedawcy, z urządzeniami i narzędziami, z których codziennie korzysta wykonując swój zawód oraz wyposażeniem miejsc, które odwiedziliśmy. Podczas wycieczki utrwalono zasady właściwego i kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. Dzięki miłej obsłudze przedszkolaki miały okazję z bliska przyjrzeć się pracy w sklepach, dostrzec bogactwo różnorodnych artykułów znajdujących się na ich półkach, zaobserwować klientów robiących zakupy, podzielić się własnymi doświadczeniami ze wspólnych zakupów robionych z rodzicami. W związku z tym, że dzień wcześniej obchodziliśmy „Dzień Kobiet” panie zostały obdarowane przez nas własnoręcznie zrobionym kwiatem i życzeniami, a i my na pamiątkę miłego spotkania otrzymaliśmy od nich drobne upominki. Wspólne wyjście było bardzo interesujące i pouczające. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim paniom za wspaniałą atmosferę i poświęcony nam czas.

                                                                                                                         Edyta Wasik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności