Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » DLA BABCI I DZIADKA

DLA BABCI I DZIADKA

DLA BABCI I DZIADKA

21 i 22 stycznia, to święto Babci i Dziadka. Z tej okazji pod koniec stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola swoje Babcie i Dziadziusiów. Swoją miłość i wdzięczność wnuczęta wyraziły poprzez wiersze, tańce, piosenki i inscenizacje. Goście zostali obdarowani specjalnie wykonanymi przez dzieci upominkami oraz ugoszczeni słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Oprócz występów i poczęstunku przedszkolaki zaprosiły niecodziennych gości do wspólnych zabaw przy muzyce. Jeszcze raz składamy podziękowania wszystkim uczestnikom i organizatorom uroczystości, która jest nie tylko miłym wydarzeniem, ale wpływa na zacieśnianie rodzinnych więzi i uczy szacunku dla seniorów.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: grupa I

             grupa II

             grupa III

             grupa IV

             grupa V

             grupa VI

             grupa VII

             grupa VIII

             grupa IX

 


Pozostałe aktualności