Dziś jest środa, 08.07.2020, imieniny Edgara, Elżbiety
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "CZYTANIE MĄDRA RZECZ"

"CZYTANIE MĄDRA RZECZ"

"CZYTANIE MĄDRA RZECZ"

„Rozczytane dzieci, w przeciwieństwie do wychowanych na telewizji i grach komputerowych, mądrzej myślą, mają szerszą wiedzę, podejmują lepsze decyzje, zwykle lepiej radzą sobie w szkole, w życiu i w późniejszej pracy”.

Po raz kolejny już w naszym przedszkolu realizujemy założenia ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Mając świadomość jak ważne jest czytanie dzieciom od najmłodszych lat nauczycielki czytały przedszkolakom o różnych porach dnia, urządzały kąciki czytelnicze, wycieczki do biblioteki, zapraszały do czytania dzieciom w przedszkolu członków ich rodzin, starały się zaszczepić w nich zainteresowanie lekturą. Czytanie dzieciom stanowi  nieocenioną wartość dla ich rozwoju, a czytanie przez bliskie im osoby szczególną, dlatego cieszymy się, że zechcieli państwo wesprzeć nas w tych działaniach. Dziękujemy bardzo rodzicom, rodzeństwu, absolwentom przedszkola oraz wszystkim, którzy w bieżącym roku szkolnym włączyli się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” na terenie naszej placówki.

 

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności