Dziś jest piątek, 18.10.2019, imieniny Juliana, Łukasza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BAL KARNAWAŁOWY 2019

BAL KARNAWAŁOWY 2019

BAL KARNAWAŁOWY 2019

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też był u nas. W dniu 7 lutego odbył się przedszkolny bal karnawałowy, który dzięki życzliwości państwa Kubackich miał miejsce w restauracji „Hacjenda” w Malanowie. Tego dnia już od samego rana pojawiły się kolorowe postacie. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do zabawy. Muzyczną oprawę zapewnił DJ Adrian Paruszewski. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, tańcząc w parach, małych i dużych kołach, korowodach i indywidualnie. Po kilku chwilach wypoczynku przy słodkim poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do zabawy. Kiedy czas balu dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim przedszkolakom. Bardzo serdecznie dziękujemy państwu Małgorzacie i Jerzemu Kubackim za gościnność i udostępnienie sali, a rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów dla dzieci.

                                                                                                              

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności