Dziś jest wtorek, 26.03.2019, imieniny Emanuela, Larysy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BAJKOWY BAL KOSTIUMOWY

BAJKOWY BAL KOSTIUMOWY

BAJKOWY BAL KOSTIUMOWY

10 kwietnia przedszkolaki bawiły się na długo wyczekiwanym balu kostiumowym. Odbył się on, jak co roku dzięki gościnności państwa Kubackich w restauracji „Hacjenda” w Malanowie. W tym dniu przenieśliśmy się do krainy bajek. Dzięki pomysłowości rodziców, którzy przygotowali stroje dla swoich pociech można było zobaczyć wiele znanych postaci, m.in. księżniczki, piratów, pszczółki, biedronki i skrzaty. Dzieci prezentowały swoje kostiumy i wesoło bawiły się przy muzyce przygotowanej przez DJ –a Adriana Paruszewskiego. Znalazło się też coś dla zmęczonych – chwila odpoczynku przy słodkim poczęstunku. Dzieci wróciły do przedszkola we wspaniałych humorach dzieląc się swoimi wrażeniami.

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności