Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » BAJKI I BAŚNIE NA DESZCZOWE DNI- grupa VIII

BAJKI I BAŚNIE NA DESZCZOWE DNI- grupa VIII

BAJKI I BAŚNIE NA DESZCZOWE DNI- grupa VIII

Literatura dla dzieci zawsze miała i ma nadal ogromny wpływ na wychowanie i ich rozwój psychiczny. Bajki i baśnie są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, niezastąpionym sposobem wzbogacenia wyobraźni a także pobudzania zainteresowania otaczającym światem ludzi i zwierząt. Aby umożliwić dziecku jeszcze bliższy kontakt z książką dzieci z grupy VIII przeniosły się w ten bajkowy świat podczas realizacji tematyki kompleksowej „Bajki i baśnie na deszczowe dni”. Przedszkolaki doświadczały doznań sensorycznych, same podjęły się gry aktorskiej wcielając się w postacie z Czerwonego Kapturka a także zwiedziły szkolną bibliotekę w Miłaczewie. Nie zabrakło również odgadywania tytułów bajek czy rozpoznawania postaci bajkowych na postawie rekwizytów. Było wiele radości i zabawy…

Agnieszka Balcerzak

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności