Dziś jest wtorek, 14.08.2018, imieniny Euzebiusza, Maksymiliana
6° / 1018 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „BABCIE I DZIADKOWIE SZAŁOWI SĄ” - PRZEDSZKOLAKI W STOWARZYSZENIU EMERYTÓW

„BABCIE I DZIADKOWIE SZAŁOWI SĄ” - PRZEDSZKOLAKI W STOWARZYSZENIU EMERYTÓW

W dniu 23 stycznia 2018r. przedszkolaki z grupy VI Gminnego Przedszkola w Malanowie gościły w Stowarzyszeniu Emerytów z okazji Dnia Babci i Dziadka w ramach innowacji „Spotkania międzypokoleniowe, czyli starsi – młodszym, młodsi – starszym”. Po uroczystym powitaniu przez panią prezes Stowarzyszenia Zofię Szczepaniak oraz życzeniach zaproszonych gości przedszkolaki uświetniły uroczystość wierszykami, piosenkami oraz skeczami związanymi z Dniem Babci i Dziadka. Na zakończenie dzieci otrzymały brawa i słodką niespodziankę. Wszystkim członkom Stowarzyszenia Emerytów życzymy zdrowia i spełnienia marzeń.

Małgorzata Muszyńska