Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » AUDYCJA MUZYCZNA „MONIUSZKO”

AUDYCJA MUZYCZNA „MONIUSZKO”

AUDYCJA MUZYCZNA „MONIUSZKO”

6 listopada w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna, która poświęcona była twórczości Stanisława Moniuszki. Gościem spotkania był p. Władysław Podsiadły. Zaśpiewał on wybrane utwory z oper „Halka” i „Straszny Dwór”. Prowadzący audycję p. Sławomir Bartkiewicz w ciekawy sposób przedstawił dzieciom postać naszego wybitnego twórcy jak zawsze zapraszając do aktywnego słuchania muzyki.
                                                                                                        

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności