Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności

PRZEDSZKOLAKI I EKOLOGIA

Ciągle pogarszający się stan środowiska jest tematem wielu dyskusji. Wszyscy powinniśmy mieć świadomość, że ochrona i... »

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W dniach 17 – 19 grudnia 2018r. odbył się w naszym przedszkolu Kiermasz świąteczny, który miał na celu zebranie środków... »

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój           i radość.          Niech każda chwila Świąt Bożego... »

POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w charytatywną akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt zorganizowaną w... »

W KINIE

We wtorek 11 grudnia i w czwartek 13 grudnia przedszkolaki udały się na wycieczkę do kina „Helios” w Galerii nad Jeziorem w... »

ŻOŁNIERZ W PRZEDSZKOLU - gr. IX

Dnia 12 grudnia 2018 r. dzieci z grupy IX odwiedził niezwykły gość - żołnierz Wojska Polskiego, który przybył na spotkanie z... »